Про нас

В сфері транспортних послуг України ТОВ "Транс-Логістик" розпочали свій шлях в 2008 році.
За 15 років успішної та плідної роботи зарекомендували себе як надійний партнер та зуміли завоювати довіру великої кількості замовників.
До основних напрямків діяльності відносяться перевезення автомобільним транспортом в міжнародному та міжміському сполученнях.
В 2011 році ми набули статусу дійсного члену Міжнародної Асоціації автомобільних перевізників України (реєстр. №71929).
В 2019 році отримали першість в конкурсі «Лучший международный автоперевозчик Евразии - 2019» у підгрупі компаній з парком понад 50 автотранспортних засобів.
В 2020 році посіли перше місце в конкурсі «Кращий перевізник року АсМАП України за 2019 рік», в підгрупі компаній, які мають більше 30 автомобілів.

Місія

швидко, ефективно, безпечно зв'язувати компанії, міста, країни в єдину транспортну мережу.

Стратегічне завдання

розвиток ринку доступних транспортних послуг для клієнтів. Для цього ми розробляємо, впроваджуємо та пропонуємо сучасні, високотехнологічні транспортні та логістичні продукти.

Нові автомобілі

«Транс-Логістик» інвестує в нові автомобілі кращих світових виробників. За останні кілька років було придбано 80 транспортних засобів. Наразі, більше 80% нашого парку складають тягачі EURO-5 та EURO-6, що відповідають найвищим світовим критеріям якості та екологічності.

Наші автомобілі мають безліч систем безпеки руху

AEB
система аварійної зупинки

LDW
система стеження за дорожньою розміткою

Hill hold control
система утримання на підйомі

ACC
функція адаптивного круїз-контролю

EPS
електронна система стабілізації курсової стійкості

Відстеження
в реальному часі через системи: Scania Fleet Management, Dynafleet, FreeTrack, «Tracker»™, LocTracker, TracKing

Свої транспортні засоби ми відслідковуємо за допомогою новітніх систем моніторингу геолокації, а також користуємося програмами для віддаленої діагностики транспортних засобів, ефективного планування технічного обслуговування, ефективності експлуатації автомобілів, контролю паливної ефективності, віддаленого контролю температурних показників рефрижераторних напівпричепів.


Корпоративні цінності

respect

Повага

respect

Командний дух та ініціативність

respect

Швидкість

respect

Фокус на клієнта

respect

Доступність

Принципи діяльності компанії

Завжди попереду

Краще логістичне рішення для клієнтів

Ділова репутація

Власний сервіс технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.

Власна станція ремонту та технічного обслуговування спроектована та обладнана відповідно до європейських стандартів, фахівці якої зебезпечують виконання своєчасного та якісного технічного обслуговування, як власного автопарку, так і транспортних засобів клієнтів-партнерів.

СТО має 12 ремонтних майданчиків: діагностичні, зварювальні, фарбувальні, рихтувальні, шиномонтажні відділення та автоматична мийка вантажних автомобілів.

В розпорядженні СТО є все необхідне обладнання для гарантійного обслуговування різних брендів.

Ми вважаємо, що якісний та надійний сервіс може бути наданий тільки високотехнологічними компаніями, що крокують в ногу з науково-технічним прогресом.