Автомобільні вантажні перевезення

«Транс-Логістик» надає автомобільні транспортні послуги в регіональному та міжнародному сполученні. Ми маємо в розпорядженні новий сучасний автопарк, який складається з автомобілів різної вантажопідйомності (20 т., 15 т., 10 т.).
Всі траснпортні засоби обладнані GPS-відстеженням, сигналізацією і додатковими замикаючими пристроями вантажної зони автомобіля. Компанія та водії мають всі необхідні документи для перевезення небезпечних вантажів, а вантажівки - санітарні паспорти і ADR комплекти.

Різноплановість рухомого складу

Маємо можливість обслуговувати такі галузі, як:


Автомобільна

Будівництво та ремонт

Фармацевтична

Аграрна

Косметична

Товари народного споживання

Хімічна

Обладнання

Електроніка

Алкогольна

Тютюнова

Міжнародні перевезення

У міжнародному сполученні виконують перевезення понад 100 автомобілів стандартів EURO 5 і EURO 6:

• 71 автомобіль з тентованими напівпричепами різної модифікації (шторні, зсувні тенти), маємо сертифікати L і XL та все необхідне обладнання для перевезення небезпечних вантажів.
• 44 автомобілі з рефрижераторними напівпричепами, які забезпечують необхідні умови зберігання вантажу в температурному режимі (діапазоні) від +20°C до -20°C.

На 2020 рік наша компанія вже отримала 42 книжки ЄКМТ, що дозволяє нам виконувати договірні зобов’язання протягом усього року незалежно від дефіциту дозволів.

Країни Європи

Ми маємо великий досвід в перевезенні цінних, небезпечних, вантажів під температурним режимом, а також міндобрив. Географія перевезень покриває майже всю Європу, зокрема це: Україна, Молдова, Румунія, Польща, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Франція, Словаччина, Чехія та ін.

Регіональні перевезення

Вантажність 10 тонн

Вантажність 10 тонн

5 автомобілів з суцільнометалевим кузовом

Вантажність 15 тонн

Вантажність 15 тонн

10 автомобілів з суцільнометалевим кузовом

Вантажність 20 тонн

Вантажність 20 тонн

73 автомобілі з тентованими та
ізотермічними напівпричепами

Контейнеровози

Контейнеровози

10 автомобілів
20-ти і 40 футові контейнери, контейнери-рефрижератори, контейнери під митним контролем.

Напівпричіпи різної модифікації

Тентований, шторний

Рефрижераторний

Ізотермічний

Контейнеровоз

Транспортно-експедиційні послуги

Крім власного автопарку, наша компанія має довгострокові договірні відносини з субпідрядниками - транспортними компаніями, а це більше ніж 500 перевізників, що дозволяє розширювати обсяги послуг і географію доставки вантажів. З 2017 року, для зручності наших замовників, в компанії функціонує відділ експедиції. Наші фахівці допоможуть знайти логістичні рішення для Вашого бізнесу, якщо автомобілі компанії не можуть виконати необхідну клієнтові доставку за тими ж тарифами, в ті ж терміни і з тієї ж відповідальністю. Ми працюємо тільки з кращими і надійними компаніями.

Будучи транспортною компанією, Транс-Логістик, як ніхто інший, розуміє потреби перевізників, тому, розрахунок із субпідрядниками ми завжди проводимо вчасно. Ми дорого цінуємо свою репутацію на ринку транспортних послуг, не тільки серед замовників, але і серед перевізників.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні

Питання / Коментарі

Дякуємо

Запит відправлено

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Продовжити

щось пішло не так...

спробуйте пізніше

Продовжити